Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0
  Poszukiwanie - Bryan Reardon

  Poszukiwanie - Bryan Reardon

  Opis:

  Przez szesnaście lat żona Simona Connolly`ego codziennie rano wyjeżdżała do pracy w kancelarii prawniczej, podczas gdy on zostawał w domu, by zajmować się dziećmi. Chociaż Simon uwielbiał opiekować się Jakiem i Laney, sporo go to kosztowało: razem z karierą zawodową utracił cząstkę siebie, a w zamian stał się „anomalią bogatego amerykańskiego przedmieścia” - jedynym tatą, który został w domu przy dzieciach, w kręgu zżytych ze sobą i trzymających się razem matek. Prowadząc syna i córkę przez dzieciństwo, pełen obaw i wątpliwości ojciec starał się, jak umiał, mimo że często zastanawiał się, czy wybory, których dokonał, są słuszne. Radosna i towarzyska Laney zawsze radziła sobie świetnie. Ale małomówny Jake od zabaw w grupie i sportu zawsze wolał towarzystwo książek i młodszej siostry. Pewnego listopadowego dnia Simon otrzymuje esemesa: w szkole doszło do strzelaniny. Jedzie pośpiesznie na miejsce zbiórki i razem z tłumem innych niespokojnych ojców i płaczących matek zmuszony jest czekać, przytłoczony niepewnością i burzącymi spokój pytaniami, które przebiegają mu przez głowę. Ile jest ofiar śmiertelnych? Czemu doszło do tej tragedii? Stopniowo policja przyprowadza do rodziców coraz więcej dzieci. Liczba oczekujących maleje, aż wreszcie Simon zostaje zupełnie sam. Kiedy najgorszy koszmar ojca staje się rzeczywistością, Simon zaczyna obsesyjnie szukać w przeszłości odpowiedzi i nadziei. Wspomina chłopca, którego wychował, i błędy, które popełnił, starając się znaleźć powody i przyczyny tragedii. Gdzie jest Jake? Co się wydarzyło? Czy to możliwe, że nie znał tak naprawdę własnego syna? Jake nie mógłby nikogo zabić… a może jednak? Podczas gdy wokół zaczyna huczeć od plotek, podchwytywanych i rozpowszechnianych przez wścibskie media, Simon rusza na poszukiwanie odpowiedzi. Ale w tylko jeden sposób może zrozumieć, co się stało: musi znaleźć Jake`a.
  „Poszukiwanie”, rozdzierająca i chwytająca za serce powieść o wierze i głębokim przekonaniu, o sile i odwadze, miłości i zwątpieniu, okazuje się zaskakująco krzepiąca i niosąca odkupienie, a jednocześnie każe nam zastanowić się nad tym, co wiemy o sobie i swoich najbliższych.

  Linki:

  0  Nazwa releasu:

  Tomlik T. - Słownik budownictwa infrastruktury wyposażenia polsko-angielski angielsko-polski Wydanie 2

  Tomlik T. - Słownik budownictwa infrastruktury wyposażenia polsko-angielski angielsko-polski Wydanie 2

  Opis uploadu:

  Format uploadu: PDF
  Dane techniczne: 0%
  Ilość stron: 378
  Wersja językowa: PL
  Wielkość uploadu: 15 MB
  Hasło: brak

  0


  Anna Jendrzejek , Justyna Pastwa - Słownik gwary młodzieżowej (2006)

  [img]  0


  Rośliny Lecznicze Atlas PDF PL

  Rośliny Lecznicze Atlas PDF PL


  Atlas zawiera zasadnicze opracowanie 317 gatunków roślin mających zastosowanie lecznicze, z uwzględnieniem ich systematycznej przynależności, nazw w językach obcych i polskich nazw regionalnych. Dokonany został również niezbędny opis botaniczny każdej z tych roślin i podane siedlisko występowania, jak też wyszczególniony surowiec loczniczy z niej uzyskiwany, jego działanie i zastosowanie. Kompleksowość informacji zamyka przedstawienie każdej z tych roślin na fotografii barwnej. Informacje o kolejnych 113 gatunkach roślin leczniczych są znacznie krótsze, opracowane w ujęciu tabelarycznym i nie poparte zdjęciami.

  format: pdf
  jakość: kolorowy skan
  stron: 325
  rozmiar: 248 MB

  0


  Maria Teresa Della Beffa
  Zioła - podręczny leksykon przyrodniczy PDF PL

  Zioła - podręczny leksykon przyrodniczy PDF PL

  Kolorowy leksykon, opisujący ponad 200 ziół przyprawowych i leczniczych. Barwne fotografie i szczegółowe opisy, substancje czynne i ich działanie, metody zbierania i przygotowania. Również sugestie wykorzystania w kuchni.

  format: pdf
  jakość: kolorowy skan
  stron: 224
  rozmiar: 51 MB

  0


  Colin McEvedy - The Penguin Atlas of Ancient History
  Atlas Historii Starożytnej

  Colin McEvedy - The Penguin Atlas of Ancient History

  The Penguin Atlas of Ancient History illustrates in a chronological series of maps, the evolution and flux of races in Europe, the Mediterranean area and the Near East. From 50,000 B.C. to the fourth century A.D., it is one of the most successful of the bestselling historical atlas series.

  format: pdf
  jakość: kolorowy skan
  stron: 100
  rozmiar: 117 MB

  0


  "Right Word, Wrong Word.

  Right Word, Wrong Word.
  L.G. Alexander
  Stron: 316
  Wielkość: 6,10 MB
  Format: PDF

  Liczne przykłady i komentarze pokazują, kiedy należy użyć którego słowa, aby poprawnie mówić po angielsku. Słownik prezentuje słowa i konstrukcje najczęściej mylone przez użytkowników i osoby uczące się języka angielskiego.
  Książka zawiera też 96 testów kontrolnych o zróżnicowanym stopniu trudności, a załączony Klucz daje odpowiedź na każde pytanie testowe. Zamieszczony na końcu książki Indeks pozwala łatwo znaleźć potrzebne słowo.

  0


  Wielki słownik rosyjsko-polski 2 tomy DJVU PL
  Большой русско-польский словарь

  Wielki słownik rosyjsko-polski 2 tomy DJVU PL

  70 000 artykułów hasłowych, liczne przykłady użycia, związki frazeologiczne, idiomy. Słownictwo ogólne od połowy XIX w. po dzień dzisiejszy z uwzględnieniem wszelkich odmian stylistycznych, występujących w dziełach literackich, prasie i języku potocznym. Pojęcia naukowe i specjalistyczne z różnych dziedzin, jak technika, sztuka, prawo, medycyna, handel, sport i in. Spisy nazw geograficznych i skrótów. Najobszerniejszy z dotychczas wydanych słowników rosyjsko-polskich.

  format: djvu
  jakość: skan

  tom 1
  rozmiar: 16 MB

  0


  Słownik Chemii i Technologii Chemicznej. W sześciu językach: angielski / niemiecki / hiszpański / francuski / polski / rosyjski

  Słownik Chemii i Technologii Chemicznej W sześciu językach PDF

  format: pdf
  rozmiar: 133 MB
  jakość: skan wysokiej rozdzielczości z warstwą tekstu
  stron: 810
  0


  Kolekcja Wozy Bojowe - Atlas DeAgostini PDF PL

  Kolekcja Wozy Bojowe - Atlas DeAgostini PDF PL

  "Wozy bojowe" to karty wydawnictwa DeAgostini Atlas wydawane w prenumeracie od 2002 roku. Każda karta zawiera na pierwszej stronie duży kolorowy rysunek sprzętu, a na drugiej opis i dane taktyczno-techniczne. Przedstawiają sprzęt historyczny i współczesny

  format: pdf
  jakość: kolorowy skan
  stron: 753
  rozmiar: 823.86 MB
  Poprzedni Następny