Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0
  Poszukiwanie - Bryan Reardon

  Poszukiwanie - Bryan Reardon

  Opis:

  Przez szesnaście lat żona Simona Connolly`ego codziennie rano wyjeżdżała do pracy w kancelarii prawniczej, podczas gdy on zostawał w domu, by zajmować się dziećmi. Chociaż Simon uwielbiał opiekować się Jakiem i Laney, sporo go to kosztowało: razem z karierą zawodową utracił cząstkę siebie, a w zamian stał się „anomalią bogatego amerykańskiego przedmieścia” - jedynym tatą, który został w domu przy dzieciach, w kręgu zżytych ze sobą i trzymających się razem matek. Prowadząc syna i córkę przez dzieciństwo, pełen obaw i wątpliwości ojciec starał się, jak umiał, mimo że często zastanawiał się, czy wybory, których dokonał, są słuszne. Radosna i towarzyska Laney zawsze radziła sobie świetnie. Ale małomówny Jake od zabaw w grupie i sportu zawsze wolał towarzystwo książek i młodszej siostry. Pewnego listopadowego dnia Simon otrzymuje esemesa: w szkole doszło do strzelaniny. Jedzie pośpiesznie na miejsce zbiórki i razem z tłumem innych niespokojnych ojców i płaczących matek zmuszony jest czekać, przytłoczony niepewnością i burzącymi spokój pytaniami, które przebiegają mu przez głowę. Ile jest ofiar śmiertelnych? Czemu doszło do tej tragedii? Stopniowo policja przyprowadza do rodziców coraz więcej dzieci. Liczba oczekujących maleje, aż wreszcie Simon zostaje zupełnie sam. Kiedy najgorszy koszmar ojca staje się rzeczywistością, Simon zaczyna obsesyjnie szukać w przeszłości odpowiedzi i nadziei. Wspomina chłopca, którego wychował, i błędy, które popełnił, starając się znaleźć powody i przyczyny tragedii. Gdzie jest Jake? Co się wydarzyło? Czy to możliwe, że nie znał tak naprawdę własnego syna? Jake nie mógłby nikogo zabić… a może jednak? Podczas gdy wokół zaczyna huczeć od plotek, podchwytywanych i rozpowszechnianych przez wścibskie media, Simon rusza na poszukiwanie odpowiedzi. Ale w tylko jeden sposób może zrozumieć, co się stało: musi znaleźć Jake`a.
  „Poszukiwanie”, rozdzierająca i chwytająca za serce powieść o wierze i głębokim przekonaniu, o sile i odwadze, miłości i zwątpieniu, okazuje się zaskakująco krzepiąca i niosąca odkupienie, a jednocześnie każe nam zastanowić się nad tym, co wiemy o sobie i swoich najbliższych.

  Linki:

  0


  Martin Cruz Smith - Na własną rękę

  Martin Cruz Smith - Na własną rękę

  Gatunek: thriller/sensacja/kryminał
  Rok pierwszego wydania polskiego: 2015
  Cykl: Arkady Renko (tom: 8)
  Format: pdf, epub, mobi
  Rozmiar: 2.1 mb

  Kultowy inspektor Arkadij Renko przetrwał przemianę Związku Radzieckiego w "nową" Rosję. Ale tylko po to, by się przekonać, że właściwie nic się zmieniło.
  Dziennikarka śledcza Tatiana Pietrowna od lat balansuje na linie, narażając się Kremlowi i rosyjskim oligarchom. Lista ludzi, którzy mogliby skorzystać na jej śmierci, jest długa. A jednak kiedy Tatiana wypada z balkonu swojego mieszkania, policja uznaje to za samobójstwo i zamyka sprawę. Tylko Arkadij Renko nie wierzy w taką wersję zdarzeń i wbrew przełożonym prowadzi dochodzenie na własną rękę.
  Tylko czy w skorumpowanej Rosji uczciwy policjant ma szansę wymierzyć sprawiedliwość?

  0


  [b]Linux & Open Source Annual

  Linux & Open Source Annual

  English | PDF | 180 pages | 112 MB

  Linux and open source software is, by its very nature, always changing and evolving. By constantly updating and improving, it pushes the boundaries of what can be achieved with software. Whether this takes the form of updates to the many operating systems out there, awesome hacks that make life or computing easier than ever, or new hardware like the Raspberry Pi 2, there`s always something groundbreaking on the horizon.

  0


  The Lighthouse Encyclopedia: The Definitive Reference, 2nd Edition by Ray Jones

  The Lighthouse Encyclopedia: The Definitive Reference, 2nd Edition by Ray Jones

  English | 299 pages | PDF | 252 MB
  0


  [b]The Web Apps Handbook Volume 1

  The Web Apps Handbook Volume 1

  English | Pages 58 | PDF | 26.3 MB

  0


  [b]Total 911 - Porsche Generations 997

  Total 911 - Porsche Generations 997

  English | Pages 77 | PDF | 46.3 Mb

  0


  [b]Total 911 - Porsche In Motorsport, 1st Edition

  Total 911 - Porsche In Motorsport, 1st Edition

  English | Pages 71 | PDF | 44.3 Mb

  0


  [b]Digital Photographer - Perfect Lighting

  Digital Photographer - Perfect Lighting

  English | Pages 45 | PDF | 24.0 Mb

  0  Bootstrap Site Blueprints - Packt (2014)

  Bootstrap Site Blueprints - Packt (2014)

  Since its debut in August 2011, Twitter Bootstrap, now simply Bootstrap, has become by far the most popular framework for empowering and enhancing frontend web design. With Version 3, Bootstrap reaches an exciting new milestone, introducing a mobile-first responsive grid, new and powerful LESS mixins, and a lean code base optimized for modern browsers.

  Author : David Cochran
  Paperback : 304 pages
  Publisher : Packt Publishing (February 21, 2014)
  Language : English
  ISBN-10 : 1782164529
  ISBN-13 : 978-1782164524
  Format : PDF
  Waga : 20.46 MB


  0  Molecular Biology of Cancer, 3E

  Molecular Biology of Cancer, 3E

  Cells in our body undergo tightly regulated replication to enable growth to occur in a precise, and to ensure that damaged or worn out tissues are replaced. Regulation is mediated via many different mechanisms; it is when these mechanisms fail, and regulation is lost, that cancer can result. Recent advances in molecular cell biology have greatly expanded our understanding of the processes and mechanisms that underpin the regulation of cell replication, and what is happening at the molecular level when these fail.

  Author : Lauren Pecorino
  Paperback : 342 pages
  Publisher : Oxford University Press; 3 edition
  Language : English
  ISBN-10 : 019957717X
  ISBN-13 : 978-0199577170
  Format : PDF
  Waga : 2.95 MB


  Poprzedni Następny