Rejestracja
Popularne ebooki
  Skad zwykle pobierasz darmowe ebooki
  Torrent
  catshare
  allegro
  Freedisc.pl
  Chomikuj.pl
  0  Kurs Excel w praktyce - Strefa Kursów

  Kurs Excel w praktyce - Strefa Kursów

  Z naszym kursem poznasz aż 100 praktycznych podpowiedzi i sztuczek, które pozwolą Ci w maksymalnym stopniu wykorzystać możliwości Excela. Opanujesz różne zaawansowane funkcje daty i czasu. Wykorzystasz w praktyce ciekawe pomysły na formatowanie danych. Usprawnisz swoją codzienną pracę wykorzystując ciekawe skróty i ułatwienia. Poznasz także sposoby pracy z tekstem oraz wiele innych rzeczy.

  To wszystko opanujesz z naszym kursem! Cały kurs to zestaw 100 filmów z komentarzem lektora. Dzięki nim poznasz Excela na zaawansowanym poziomie dosłownie w kilka godzin. ¯adna inna forma nauki nie pozwoli Ci na zdobycie tak dużej ilości wiedzy w tak krótkim czasie. Kurs Excel w praktyce jest stworzony w oparciu o wersje Excel 2003, jednak z powodzeniem wykorzystasz go w innych wersjach.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 2.5 Godziny
  ISBN : 978-83-61045-489
  Waga : 159 MB
  Wersja Językowa : PL
  Wydawnictwo : Strefa Kursów
  0  Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów

  Kurs Excel 2013 od podstaw - Strefa Kursów

  Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zupełnie od zera poznać wszystkie kluczowe narzędzia Excela. Nawet jeśli znasz już podstawy programu to ten kurs wciąż jest dobrym wyborem: to doskonała okazja do podsumowania dotychczasowej wiedzy oraz do poznania nowych narzędzi i technik, które sprawią, że będziesz pracować sprawniej.

  Z tym kursem poznasz Excela dosłownie w jeden wieczór. Zdobędziesz wiedzę, która jest niezbędna każdemu użytkownikowi programu. To czego się nauczysz możesz wykorzystać w praktyce niezależnie od tego czym się na co dzień zajmujesz. Co ważne, zdobytą wiedzę możesz potem rozwijać w dowolnym kierunku.

  Kurs zawiera 37 filmów instruktażowych, które wyjaśnią ci wszystkie kluczowe narzędzia programu. Rozpoczniemy od podstawowych zagadnień: pokażemy główne elementy interfejsu i omówimy tworzenie oraz zapisywanie dokumentów. Następnie zajmiemy się różnymi technikami wprowadzania danych. W kolejnych rozdziałach opanujesz to, co w Excelu najważniejsze, czyli użycie funkcji oraz tworzenie formuł. Potem przejdziemy do omówienia różnych technik formatowania.

  Następny ważny temat to modyfikowanie struktury arkusza. Opanujesz techniki wstawiania, ukrywania, przenoszenia i usuwania wierszy oraz kolumn. Pokażemy ci także jak wstawiać do arkusza grafikę, jak tworzyć wykresy, jak rejestrować makra, jak przygotować dokument do wydruku i wiele więcej. Wszystkie materiały, z których korzystamy dołączyliśmy do kursu. Dzięki temu każdą czynność pokazaną na ekranie możesz bez problemu powtórzyć.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 3.5 Godziny
  ISBN : 978-83-64196-22-5
  Waga : 292 MB
  Wersja Językowa : PL
  Wydawnictwo : Strefa Kursów
  0  Kurs Ableton Live - Strefa Kursów

  Kurs Ableton Live - Strefa Kursów

  Jeśli chcesz od podstaw poznać program Ableton Live to ten kurs będzie doskonałym wyborem. Nawet jeśli opanowałeś już podstawy to kurs wciąż może być bardzo pomocny jako okazja do podsumowania i rozwinięcia posiadanej wiedzy.

  Opanujesz kompletny proces tworzenia utworów w tym doskonałym programie. Poznasz techniki i rozwiązania, które możesz bez problemu zastosować do swoich nagrań. Zdobędziesz obszerną wiedzę, która pozwoli ci na swobodną pracę w Ableton Live.

  Kurs zawiera aż 7 godzin filmów instruktażowych, które w prosty sposób objaśnią ci tajniki pracy w programie Ableton.

  Bardzo szybko opanujesz podstawowe zagadnienia takie jak ustawienia programu, tworzenie nowego projektu czy główne elementy interfejsu. Następnie zajmiemy się omówieniem kluczowych elementów i funkcji programu: widok sesji, widok aranżacyjny, okno kompozycji, okno efektów itp. Potem opanujesz korzystanie z instrumentów i dowiesz się jak używać efektów.

  W kolejnym etapie szkolenia przejdziemy do wykonania praktycznego projektu. Dowiesz się m.in. jak zaprogramować perkusję, jak stworzyć pętlę basową i główną melodię. Potem stworzymy mix i opowiemy o aranżu i masteringu. To doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności, które bez problemu wykorzystasz w tworzonych przez siebie utworach.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 7 Godzin
  ISBN : 978-83-63215-04-0
  Waga : 552 MB
  Wersja Językowa : PL
  Wydawnictwo : Strefa Kursów

  0  Kurs Gmail warsztat pracy - Strefa Kursów

  Kurs Gmail warsztat pracy - Strefa Kursów

  Gmail to niezwykle popularne konto pocztowe, z którego codziennie korzystają miliony użytkowników. Jednak tylko nieliczni potrafią w pełni wykorzystać potężne możliwości tego narzędzia, a jest ich naprawdę dużo. Z naszym kursem nie tylko dowiesz się jak z nich korzystać, ale również poznasz szereg podpowiedzi i rozwiązań, które znacznie ułatwią oraz przyspieszą twoją pracę. Niezależnie od tego, czy z konta korzystasz prywatnie czy do celów biznesowych, ten kurs pozwoli ci znaleźć zupełnie nowe zastosowania Gmail`a.

  Obszerna lista poruszanych zagadnień obejmuje m.in.:

  *Wprowadzenie do tematu dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z Gmail.
  *Efektywne wykorzystanie i personalizację interfejsu.
  *Wszystko co musisz wiedzieć o tworzeniu i wysyłaniu wiadomości.
  *Sprawne zarządzanie załącznikami.
  *Praktyczne zastosowanie archiwizacji.
  *Szybkie wyszukiwanie wiadomości.
  *Automatyczne oznaczanie wiadomości przy użyciu filtrów.
  *Segregowanie zawartości skrzynki za pomocą etykiet.
  *Efektywne zarządzanie kontaktami.
  *Korzystanie z Czatu oraz dostosowanie skrzynki odbiorczej do własnych potrzeb.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 3 godziny
  ISBN : 978-83-63215-10-1
  Waga : 213 MB
  Wersja Językowa : PL
  Wydawnictwo : Strefa Kursów  0  Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5 - Strefa Kursów

  Kurs Tworzenie stron Joomla 2.5 - Strefa Kursów

  Kurs jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która jest zainteresowana tworzeniem stron internetowych za pomocą prostego i jednocześnie bardzo funkcjonalnego systemu jakim jest Joomla. Budowa stron za pomocą Joomla jest naprawdę łatwa: zaraz po instalacji systemu, możemy przystąpić do tworzenia naszej witryny. Jeśli potrafisz stworzyć prosty dokument w programie Word to na pewno poradzisz sobie z budową strony opartej na Joomla. Kurs może być także doskonałym wyborem dla każdego użytkownika, który zna już podstawy tego systemu i chce podsumować swoją wiedzę albo zdobyć nowe umiejętności.

  Oglądając kurs będziesz w stanie rozpocząć pracę nad własną stroną dosłownie po pierwszej godzinie materiału. Poznasz wszystkie istotne funkcje systemu Joomla i dowiesz się jak wykorzystać jego możliwości do tworzenia witryn internetowych. Opanujesz kompletny proces budowania strony opartej na tym systemie.

  Kurs zawiera aż 62 filmy instruktażowe, które objaśnią ci wszystkie istotne aspekty Joomla. Rozpoczniemy od omówienia podstaw: dowiesz się jak wykonać instalację na serwerze lokalnym oraz zdalnym. Następnie szczegółowo omówimy kluczowe funkcjonalności. Opanujesz m.in. tworzenie artykułów, kategorii oraz menu. Dowiesz się jak działają komponenty oraz moduły. Nauczysz się instalować ciekawe dodatki np. galerię albo forum dyskusyjne. W kolejnych częściach szkolenia dowiesz się jak edytować wygląd strony i jak tworzyć konta użytkowników. Dodatkowo omówimy najważniejsze zagadnienia dotyczące pozycjonowania i optymalizacji strony opartej na Joomla. Nasz kurs zakończymy omówieniem ciekawego komponentu, który umożliwia tworzenie kopii zapasowej całej witryny. Pokażemy także jak przenieść stronę na inny serwer. Krótko mówiąc opanujesz cały proces budowania strony z użyciem systemu Joomla.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 5.5 godziny
  ISBN : 978-83-63215-87-3
  Waga : 648 MB
  Wersja Językowa : PL
  Wydawnictwo : Strefa Kursów
  0  Kurs Joomla! - Sklep internetowy - Strefa Kursów

  Kurs Joomla! - Sklep internetowy - Strefa Kursów

  Chcesz stworzyć funkcjonalny sklep internetowy?

  Skorzystaj z darmowego systemu VirtueMart. Dzięki niemu stworzysz atrakcyjny sklep wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia.

  VirtueMart jest komponentem systemu Joomla. Oznacza to, że oprócz samego sklepu będziesz mógł również wykorzystać bogate możliwości samego systemu Joomla.

  VirtueMart to naprawdę prosty sposób na stworzenie własnego sklepu internetowego. Przekonasz się o tym korzystając z naszego kursu. Dzięki niemu dowiesz się jak zainstalować system Joomla oraz komponent VirtueMart. Dowiesz się również jak dodawać produkty do sklepu, jak odbierać zamówienia czy jak rozsyłać newslettery do klientów. Poznasz metody konfiguracji płatności on-line i wysyłki oraz wiele innych przydatnych rzeczy. Cały kurs składa się z 20 filmów z komentarzem lektora. Oglądając filmy bez problemu opanujesz wszystkie poruszane w nich zagadnienia.

  Nasz kurs przeznaczony jest zarówno dla osób które nie znają systemu Joomla i chcą po prostu stworzyć własny sklep jak i dla doświadczonych użytkowników tego systemu, którzy chcą go rozbudować o nowe funkcje - w tym wypadku sklepu internetowego.

  Kurs dotyczy specjalnej wersji VirtueMart. Jest to wersja w pełni przetłumaczona na język polski, posiada również systemy płatności dostosowane do polskich realiów. Wszystkie niezbędne pliki instalacyjne znajdziesz na płycie z kursem. Nie musisz przeszukiwać internetu w poszukiwaniu jakiegoś pliku. Jedyne czego potrzebujesz to miejsce na serwerze i trochę czasu na opanowanie VirtueMart.

  Poziom : Średniozaawansowany
  Czas trwania : 2 Godziny
  ISBN : 978-83-61045-687
  Waga : 328 MB
  Wydawnictwo : Strefa Kursów
  0  Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów

  Kurs Git - System kontroli wersji - Strefa Kursów

  Chcesz zdobyć wiedzę, bez której ciężko będzie Ci myśleć o poważnym programowaniu?

  Lepsza praca przeszła Ci koło nosa? A może coś niedobrego stało się z twoim bieżącym projektem? Być może trzeba było wcześniej zacząć korzystać z podstawowego narzędzia każdego ambitnego programisty - czyli Systemu Kontroli Wersji.

  Git to najpopularniejszy z takich systemów. Jeśli opanujesz Gita to tak jakbyś zdobył klucze do lepszego
  programistycznego świata. Do świata, w którym każdy projekt tworzysz bez niepotrzebnego stresu i obaw. Do świata, w którym pracodawcy czekają na Ciebie z otwartymi rękami.

  Teoretycznie można pracować i bez Gita. Z tym, że zazwyczaj jest to praca do momentu, w którym Twój projekt zamienia się w niekontrolowalny bałagan a Twój zleceniodawca zaczyna tracić cierpliwość. Powiedzmy wprost: jeśli tylko tworzysz albo zamierzasz tworzyć coś więcej niż kilka linii przypadkowego kodu to znajomość Git jest Ci po prostu niezbędna.

  Oprócz kluczowych technik pracy w kursie znajdziesz także mniej znane narzędzia Git, które mogą w przyszłości uratować wiele cennych godzin z Twojego czasu spędzonego nad projektem. Git nieraz pozwoli ci wybrnąć z pozornie beznadziejnej sytuacji.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 4 godziny
  ISBN : 978-83-64958-57-1
  Wersja Językowa : PL
  Format : MP4, PDF
  Waga : 395 MB
  Wydawnictwo : Strefa Kursów

  0  Kurs iOS - Tworzenie aplikacji - Strefa Kursów

  Kurs iOS - Tworzenie aplikacji - Strefa Kursów

  Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce nauczyć się od podstaw tworzenia własnych aplikacji dla systemu iOS. Jest idealnym wyborem dla początkujących programistów.

  W krótkim czasie zdobędziesz wiedzę, która umożliwi ci pracę nad własnymi aplikacjami. Poznasz niezbędne narzędzia, dowiesz się jak przygotować nowy projekt, nauczysz się tworzyć wszystkie elementy składowe typowej aplikacji iOS i wreszcie dowiesz się jak ją przygotować do publikacji w App Store. Oprócz tego opanujesz podstawy języka Objective-C, którego znajomość jest niezbędna każdemu programiście tworzącemu programy na platformę Apple.

  Kurs zawiera ponad 30 filmów instruktażowych, które w prosty i przejrzysty sposób wprowadzą cię w świat tworzenia aplikacji dla iOS.

  Poziom : Podstawowy
  Czas trwania : 3.5 godziny
  ISBN 978-83-64196-20-1
  Wersja Językowa : PL
  Waga : 364 MB
  Wydawnictwo : Strefa Kursów

  0  Kurs Joomla 2.5 Sklep internetowy - Strefa Kursów

  Kurs Joomla 2.5 Sklep internetowy - Strefa Kursów

  Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą stworzyć sklep internetowy z użyciem VirtueMart 2. Jest doskonałym wyborem jeżeli chcesz poznać od podstaw ten popularny komponent systemu Joomla albo jeśli znasz już wersję poprzednią i interesują cię nowości w wersji 2.

  Dowiesz się jak zbudować kompletny sklep od podstaw. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci wykonać pełne wdrożenie dla siebie lub dla swoich klientów. Stworzysz sklep wyposażony w licznie funkcjonalności, dostosowany do polskich realiów.

  Kurs zawiera bogaty zestaw filmów instruktażowych, które wyjaśnią ci wszelkie zawiłości sklepu opartego na VirtueMart2. Na początku dowiesz się jak zainstalować system Joomla oraz komponent sklepu internetowego. Potem opanujesz liczne narzędzia administracyjne. Dowiesz się jak dodawać produkty, jak zarządzać wysyłkami, płatnościami, klientami itp. Na koniec nauczysz się dostosowywać sklep do własnych wymagań i preferencji.

  Poziom : Średniozaawansowany
  Czas trwania : 3.5 godziny
  ISBN : 978-83-63215-99-6
  Wersja Językowa : PL
  Waga : 474 MB
  Wydawnictwo : Strefa Kursów

  0  Kurs iOS - Tworzenie gry od A do Z - Strefa Kursów

  Kurs iOS - Tworzenie gry od A do Z - Strefa Kursów

  Tworzenie gier na system iOS nie musi być trudne!

  Jeżeli posiadasz jakiekolwiek urządzenie mobilne to z pewnością obok aplikacji użytkowych instalujesz na nim również gry. Saga Angry Birds, Cut the Rope czy Plants vs Zombies to tytuły, które pomimo swojej prostoty i dwuwymiarowej grafiki zdobyły olbrzymią popularność i rzeszę fanów również na platformach iOS i MacOS.

  Jeżeli chciałbyś tworzyć podobne gry, ale nie wiesz od czego zacząć to ten kurs jest właśnie dla ciebie! Sprawdź jak przy użyciu frameworka Sprite Kit można w łatwy i szybki sposób tworzyć rozbudowane projekty gier.

  Autor na co dzień zajmuje się tworzeniem gier i aplikacji, które cieszą się dużą popularnością w App Store. Na przykładzie jednej z nich pokaże ci jak od A do Z stworzyć własną grę (sprawdź w App Store)

  W kursie pracujemy na wersji Xcode 5. Do komfortowej pracy przyda ci się znajomość podstaw programowania w Objective-C.

  Poziom : Średniozaawansowany
  Czas trwania : 3.5 godziny
  ISBN : 978-83-64196-94-2
  Wersja Językowa : PL
  Waga : 802 MB
  Wydawnictwo : Strefa Kursów
  Poprzedni Następny